internet wybierz ofertę

 • strony www

  Przygotowywane przez Whitetea serwisy www są rozwiązaniami w pełni dostosowywanymi do potrzeb Państwa firmy. Strony w zależności od potrzeb mogą być oparte o autorski system CMS. Realizacja przebiega według ściśle określonych etapów z których każdy prezentowany jest klientowi. Wynikiem Naszej pracy jest profesjonalny serwis www.
 • sklepy internetowe

  Już od lat przygotowujemy profesjonalne sklepy internetowe. Każdy sklep przygotowywany jest na bazie rozwiązania dobieranego do potrzeb klienta. Podczas wnikliwej analizy wybierany jest taki system który spełni oczekiwania klienta. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem jak obsługą sklepów internetowych.
 • prezentacje multimedialne

  Odpowiednie przedstawienie produktu bądź firmy dla klientów czy partnerów jest bardzo ważne. Jednym ze sposobów jest przygotowanie profesjonalnej prezentacji multimedialnej. Dzięki Naszej pomocy dostaniecie Państwo wizualizację która na pewno zrobi wrażenie na klientach i współpracownikach.
 • portale

  Coraz większym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania portalowe dające zdecydowanie więcej możliwości niż zwykły serwis www. Przygotowanie takie rozwiązania wymaga doświadczenia i wiedzy która Nasz zespół dysponuje.

Zainteresowany oferta?Skontaktuj się z nami

Kontakt
Do góry